Bejelentés


Tablehockey World Championship,Buda Budapest 2009 June 12-14.


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.









Moscow 2007

Singles:

1. Romi Nuttunen Fin

2. Alexey Zakharov Rus

3. Hans Österman Swe

Teams:

1. Sweden

2. Finland

3. Russia

Ladies:

1. Alexia Belavina Rus

2. Minerva Martiskainen Fin

3. Mariya Miloradova Rus

Ladies Teams:

1. Russia

2. Finland

3. Czech Republic

Juniors:

1. Roni Nuttunen Fin

2. Edgars Caics Lat

3. Atis Silis Lat

Veterans:

1. Pavel Plesak Cze

2. Lars-Erik Svensson Swe

3. Alexandr Kosyrev Rus

 

Riga 2005

Singles:

1. Hans Österman Swe

2. Roni Nuttunen Fin

3. Petter Bengtsson Swe

3. Peter Östlund Swe

Teams:

1. Finland

2. Sweden

3. Czech Republic

Ladies:

1. Piia Pulliainen Fin

2. Alexia Belavina Rus

3. Mariya Miloradova Rus

Ladies Teams:

1. Russia

2. Finland

3. Sweden

Juniors:

1. Roni Nuttunen Fin

2. Ivan Zaharov Rus

3. Marcus Andersson Swe

Veterans:

1. Pavel Plesak Cze

2. Thomas Pettersson Swe

3. Alexandr Zaytsev Rus

 

Zurich 2003

Singles:

1. Daniel Wallen Swe

2. Jacob Lindahl Swe

3. Hans Österman Swe

Teams:

1. Sweden

2. Norway

3. Finland

Ladies:

1. Piia Pulliainen Fin

2. Tarja Lindberg Fin

3. Hannele Valtonen Fin

Juniors:

1. Alexey Zaharov Rus

2. Ivan Zaharov Rus

3. Leos Hvizd Cze

 

Plzen 2001

Singles:

1. Hans Österman Swe

2. Thomas Petersson Swe

3. Lars Fridell Swe

Ladies:

1. Piia Pulliainen Fin

2. Kristýna Baščanová Cze

3. Hannele Valtonen Fin

Juniors:

1. Miikka Pulliainen Fin

2. Michal Hvižď Cze

3. Leoš ml. Hvižď Cze

Teams:

1. Sweden

2. Czech republic

3. Finland

 

Wilhelmshaven1999

Singles:

Stefan Edwall Swe

Finn Fries Swe

Thomas Pettersson Swe

Ladies:

1.Tarja Lindberg Fin

2. Piia Pulliainen Fin

3. Vendula Klimesova Cze

Juniors:

1.Erno Lantiainen Fin

2. Kalle Bindekrans Swe

3. Tomi Pettersson Fin

Teams:

Sweden

Finland

Czech Rep.

 

Helsinki 1997

Singles:

1.Hans Österman Swe

2. Jimmy Holm Swe

3. Janne Kokko Fin

Ladies:

1.Sissie Wilkstrom Swe

2. Tarja Lindberg Fin

3. Nathalie Biais Fra

Juniors:

1.Mikael Lindberg Fin

2. Anssi Jarvinen Fin

3. Ales Horcicka Cze

Teams:

1.Sweden

2.Finland

3.Czech Rep.

 

Stockholm 1995

Singles:

1.Jacob Lindahl Swe

2. Daniel Wallen Swe

3.Lars Henriksson Swe

Ladies:

1.Chatrin Johansson Swe

2. Vendula Klimesova Cze

3. Nathaile Biais Fra

Teams:

1.Sweden

2.Finland

3.Czech Rep.

 

Paris 1993

Singles:

1.Anders Ekestubbe Swe

2.Fredrik Johansson Swe

3.Patrik Danielsson Swe

Ladies:

1.Sissie Wilkstrom Swe

2. Chatrin Johansson Swe

3.Maryse Baraou Fra

Teams:

1.Sweden

2.Czech Rep.

3.Finland

 

Brno 1992

Singles:

1.Jacob Lindahl Swe

2.Mikael Kratz Swe

3.Stefan Edwall Swe

Ladies:

1.Nathalie Biais Fra

2.Lotta Hallen Swe

3.Chatrin Johansson

Teams:

1.Sweden

2.France

3.Czech Rep.

 

Stockholm 1989

Singles:

1.Mikael Kratz Swe

2.Jonny Stener Swe

3.Lars Henriksson Swe

Teams:

1.Sweden

2.Aaland

3.Finland  












Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!